Zaznacz stronę

Wielkimi krokami zbliża się CrowdUp, czyli wydarzenie z okazji 5 urodzin Polak Potrafi, na których jest duża szansa, że my oraz nasze projekty będą świętować zwycięstwo w prestiżowych kategoriach!

 

Ponieważ zostałem nominowany w Kategorii Ambasador Crowdfundingu, a dwa projekty, które wspołtworzyliśmy (Kocia Kawiarnia Kociarnia oraz Shuttout.com) zostały nominowane w Kategorii Projekt Wszechczasów już nie możemy się doczekać Konferencji CrowdUp! To Wydarzenie, na którym spotkają się przedstawiciele branży sharing economy, pasjonaci crowdfundingu, mentorzy oraz utalentowani projektodawcy. Dodatkową wisienką na torcie jest wystąpienie zespołu polskiego startupu działającego w modelu sharing economy, czyli JadeZabiore.pl, którego jestem częścią! To będzie pełen emocji wieczór! Zapraszam w imieniu swoim i organizatorów do uczestnictwa oraz spotkania z nami i networkowania w zacnym gronie.

 

12932596_1687944844787768_2365398201985550379_nZrzut ekranu 2016-04-08 o 11.46.41Kocia Kawiarnia Kociarnia

Oto co piszą organizatorzy o samej Konferencji:

Przyjdź. Posłuchaj. Poznaj.

12957623_1687944918121094_2518174456747491897_oW ciągu ostatnich 5 lat powstało blisko 1000 projektów kulturalnych, biznesowych, społecznych, sportowych na kwotę prawie 12 milionów złotych. Wpłat tych dokonała olbrzymia społeczność prawie 150 000 osób, która zaufała projektodawcom i PolakPotrafi.pl. Z okazji 5-lecia funkcjonowania portalu, a tym samym finansowania społecznościowego w Polsce, zapraszamy Was na konferencję CrowdUp, która podsumuje dotychczasowe sukcesy i doświadczenia. CrowdUp ma łączyć ludzi, idee i pomysły. To doskonały czas i miejsce, aby poznać się lepiej, dzielić doświadczeniami i nauczyć się, jak wykorzystać crowdfunding w realizacji wyjątkowych celów.

Pierwsi goście i prelegenci to m. in.:
Aleksander Doba
Karolina Czarnecka
Grupa Filmowa Darwin
Uwaga Naukowy Bełkot
Kolejni goście ujawnią się już niedługo! Bądźcie czujni i bądźcie z nami.

 

 

Co Was czeka na CrowdUp?
– Wyjątkowa impreza.
Przyjdź, poznaj, porozmawiaj! CrowdUp to nie kolejna impreza z gadającymi głowami i karnymi słuchaczami. Tutaj jesteś częścią wydarzenia. Naciesz się siłą społeczności!
– Najlepsze jedzenie!
Koniec z nudnymi i powtarzalnymi przekąskami konferencyjnymi. Dzięki Waszemu wsparciu poznańska spółdzielnia stworzyła kawiarnię Dobra. Ta niepowtarzalna kawiarnia poczęstuje Was niepowtarzalnym jedzonkiem
– Niesamowite miejsce.
Spotykamy się w niesamowitej przestrzeni Starego Browaru w Poznaniu. Gości nas Słodownia +2, która doskonale rozumie potrzeby i oczekiwania tak wyjątkowych gości.
– Goście, goście, goście!
Nigdy więcej nie będziesz miał/miała okazji spotkać ich wszystkich razem. Od popularnych Youtuberów, przez wyjątkowych sportowców, na CrowdUp będą wspaniali projektodawcy, wspierający i przyjaciele serwisu. Najwyższa pora pointegrować się trochę!

 

Share This