Zaznacz stronę

Maciej Półrolnik

Business Analyst

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu na kierunku finanse i bankowość. Specjalizuje się w doradztwie biznesowym i w procesach pozyskiwania finansowania, w tym crowdfundingu (udziałowego i nieudziałowego). Autor wielu artykułów o tematyce sharing economy oraz crowdfundignu i crowdinvestingu. Doradza i wspiera startupy w zakresie strategii rozwoju, pozyskiwania kapitału. Pasjonat nowych technologii i niestandardowych rozwiązań w biznesie. Prywatnie instruktor tańca, miłośnik motocykli i sztuk walki.

Crowdfunding Team

Ewelina Zajkowska

Facebook ninja

Ekspert od budowania społeczności w social media. Dla niej sky is NOT the limit. Niezastąpiona w naszej ekipie.

Tomasz Skwara

Ekspert od video marketingu

Słowo kreatywność odmienia przez wszystkie przypadki, a jego filmiki rozwalają system. Wulkan energii i 100% skuteczny. Pracuje w Irlandii, Hiszpanii i w Polsce.

Start-up Team

Filip Samczuk

Doradca Prawny

Specjalizuje się w świadczeniu usług doradczych dla Startupów. Przygotowuje firmy do działania zgodnego z prawem (rejestracja działalności, wzory umów z klientami, regulaminy, dane osobowe, znaki towarowe), wspiera je przy procesach inwestycyjnych oraz doradza w zakresie prawa i rozwoju biznesu (optymalizacja formy działalności, konsulting dot. kierunków rozwoju).

Share This